O nás

Jsme ryze česká společnost se sídlem v Kroměříži. Působíme po celé České republice a na Slovensku. Na trhu nejsme žádní nováčci, naše mateřská společnost KLIMATRON SERVIS s.r.o. byla založena již v roce 2007 a za dobu své existence realizovala více jak 4 000 zakázek a toto číslo každým dnem nezadržitelně roste.

Vzhledem k velkému zájmu o naše služby jsme v roce 2022 rozšířili i oblast naší působnosti, kdy výsledkem bylo založení společnosti REVOTECH s.r.o., která se více zaměřuje na nové technologie a moderní trendy ve vytápění, chlazení, výrobě a úsporách energie.

Čím se zabýváme?

Navrhujeme, instalujeme a servisujeme tepelná čerpadla, klimatizace, fotovoltaiky a rekuperace.

Kolik nás je?

Tak akorát. Máme tým obchodně-technických specialistů, kteří jsou Vám k dispozici pro konzultace, návrhy a tvorbu cenových nabídek. Máme tým proškolených instalačních techniků, kteří jsou každý den v terénu a věnují se Vašim instalacím a následnému záručnímu i pozáručnímu servisu.

Čím děláme?

Naši technici mají v rukách to nejmodernější nářadí a vybavení, které je potřeba pro kvalitně odvedenou práci. A na té my si zakládáme. Jako bonus, na který jsme právem hrdí, je skutečnost, že tak značně zkracujeme čas reálné montáže, časovou úsporu na straně našich zákazníků. Místo montáže pak naši technici opouští křišťálově čisté.

Díky pravidelně obměňovanému a udržovanému vozovému parku včetně terénního vozu jsme připraveni realizovat i montáže v těžko dostupných místech, o kterých mohou jiné firmy jen snít.

Jaká je naše vize?

„Dělat svoji práci nejlépe jak dovedeme.“

Proto neustále vzděláváme, školíme a posouváme dál. Věříme, že si za svoje peníze zasloužíte kvalitní a prověřené produkty se stejně kvalitní montáží a následným servisem.

Čím se odlišujeme od konkurence?

Tak předně, naši váženou konkurenci neřešíme a nepomlouváme. Klienty se snažíme přesvědčit dobře odvedenou prací a je to k nevíře, ale máme celou řadu spolupracujících konkurenčních společností. Každá společnost má právo zvolit si svoji strategii fungování a cenovou politiku. Věříme, že každý, kdo dělá svoji práci poctivě, si své zákazníky a místo na trhu najde.

Našim cílem není být nejlevnější. Proto ani v našem sortimentu nenajdete nejlevnější produkty, akční nabídky a nejnižší ceny montáží. Tlak na nízkou cenu se totiž vždy někde projeví. Ať už je to kvalita produktů, provedení montáže nebo zákaznický servis. U nás věříme, že za kvalitu se platí a chceme pracovat pro zákazníky, kteří to vidí stejně. Naši zákazníci nejsou tak bohatí, aby si mohli dovolit levné věci.

Jak s námi začít?

Kontaktujte nás telefonicky, e-mailem nebo přes formulář. Jak to půjde, ozveme se Vám a najdeme společnou řeč.

REVOTECH s.r.o.
Chropyňská 1693/2
767 01 Kroměříž

Telefon: 777 741 341
E-mail: info@revotech.cz

Kontaktní formulář

Kontakt [1 sloupec]
Dotace: Nová zelená úsporám
Poptat online