Aktuality

Výstava FLORIA PODZIM

Stánkový tým se tentokrát vydal na výstaviště FLORIA Kroměříž na výstavu FLORIA PODZIM, a to ve dnech od 29.9 do 1.10.2023. Přijďte nás navštívit a můžete se dovědět zase něco nového o revolučních technologiích, které hýbou světem. Samozřejmě jako vždy, máme k vidění všechny produkty z našeho portfolia. Už jste navštívili náš stánek na výstavišti FLORIA v Kroměříži? Pokud ještě ne, tak si pospěšte, jinak se nic nedozvíte a nových technologiích a moderních trendech ve vytápění, chlazení, výrobě a úsporách energie.

Více informací

Rally REVOTECH

Mimo naši práce nás baví všechno, co vrčí. Proto fandíme a podporujeme i závodní týmy, jako je i závodní tým AUTOEDEN ZEDNIK, který sedlá FORD FIESTA R5 a letos prohání na mistrovství Evropy Barum rally Zlín, mladé divočáky. Rally Kroměříž zakončil krásným 1. místem.  Fanděte s námi!

Více informací

Výstava FLORIA LÉTO

Už jste navštívili náš stánek na výstavišti Floria v Kroměříži? Pokud ještě ne, tak si pospěšte, jinak se nedozvíte nic o nových technologiích a moderních trendech ve vytápění, chlazení, výrobě a úsporách energie Další zastávkou našeho stánkového týmu byla výstava Floria LÉTO v Kroměříži konaná ve dnech od 11.8. do 13.8.2023. Jako obvykle byla přítomna příjemná obsluha stánku, u kterého jste si mohli prohlédnout některé produkty z našeho širokého portfolia, jako je fotovoltaický panel, kompatibilní baterii, střídač, nabíjecí stanici, tepelné čerpadlo atd.

Více informací

Stánek na náměstí v Kroměříži

Naše reklamní stánky se snažíme občas tématicky oživit a tentokrát, při výstavě Veterán klubu Kroměříž konané ve dnech 4.8. – 5.8.2023 na Velkém náměstí, padla volba na limitovanou edici Ducati 996R, kterých bylo v roce 2000 vyrobeno pouze 350 kusů pro celý svět. Tahle naše kráska má číslo 022 a pyšní se podpisem tehdejšího závodního jezdce Ducati v mistrovství světa Rubena Xause. Náš stánek tímto oživením přitáhl značnou pozornost a oslovil nejednoho zájemce o naše profesionální služby, za což děkujeme.

Více informací

Výstava EKO PLANETA v Kroměříži

Ve dnech od 27.5. do 28.5.2023 jste nás mohli navštívit na výstavišti FLORIA Kroměříž – výstava EKO PLANETA! V našem stánku na vás mimo milé a technicky zdatné obsluhy, čekaly i všechny revoluční komponenty, které jste si mohli osahat, jako je fotovoltaický panel, tepelné čerpadlo, střídač, baterii, klimatizace a podobné vychytávky.

Více informací
Dotace: Nová zelená úsporám
Poptat online